DIOPTI

Twarz

DIOPTI

Skóra wokół oczu jest cztery razy cieńsza niż skóra twarzy. Niemal pozbawiona tkanki podskórnej i uboga w gruczoły łojowe jest szczególnie narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych i wpływ mimiki. Co więcej ze względu na słabsze krążenie krwi i kruchość drobnych naczyń włosowatych w okolicy oczu, pogarsza się drenaż i zwiększa się przepuszczalność naczyń krwionośnych. W wyniku tych procesów:

● skóra traci elastyczność, co w połączeniu w pogorszonym drenażem prowadzi do tworzenia się worków pod oczami,
● skóra traci swoją gęstość wraz z wiekiem, co powoduje pojawienie się zmarszczek,
● pogorszona kondycja naczyń krwionośnych prowadzi do powstawania sinych cieni pod oczami, a dodatkowo nagromadzenie melaniny powoduje powstawanie cieni brunatnych,
● spowolnienie mikrokrążenia, zwiększenie przepuszczalności naczyń i nagromadzenie się melaniny powoduje zwiększenie widoczności oznak zmęczenia skóry wokół oczu.

LIERAC DIOPTI - NOWA GENERACJA

LIERAC DIOPTI - unikalna gama 4 produktów, z których każdy jest precyzyjnie wycelowany na korektę problemu związanego z delikatną skórą wokół oczu. Preparaty wygładzają, rozjaśniają, łagodzą, usuwają zmęczenie i chronią z godną zaufania skutecznością.

LIERAC DIOPTI to INTENSYWNE KURACJE

1. korygujące problemy skóry wokół oczu: zmarszczki, obrzęki, cienie i zmęczenie
2. bazujące na technikach estetycznych okolic oka
3. zawierające peptydy anti-blue light dla ochrony skóry wokół oczu przed negatywnym wpływem niebieskiego światła, emitowanego przez telefony komórkowe, tv, tablety, komputery