Efekt Liftingu 3D

Liftissime - pierwsza gama kosmetyków Lierac, która poprawia napięcie skóry na powierzchni i przywraca gęstość i objętość w głebokich warstwach - lifting w 3 wymiarach

Innowacja naukowa LIERAC
OPATENTOWANY KOMPLEKS CELL-JUNCTION stymuluje PERLEKAN, który przywraca kohezję komórkową w 3 wymiarach.

Laboratoria LIERAC specjalizujące się w zwalczaniu oznak starzenia się skóry, przeniosły lifting kosmetyczny w nowy wymiar.
Dzięki unikalnej hybrydyzacji kosmetycznej - połączeniu najdoskonalszej WIEDZY NAUKOWEJ i NATURY, Laboratoria LIERAC opatentowały NOWOŚĆ przeciw starzeniu się skóry - KOMPLEKS CELL-JUNCTION - połączenie 3 aktywnych składników o unikatowym potencjale zapewniających lifting twarzy w 3 wymiarach.
SFINGOCERAMID - BT (BIO-TECH)

Laboratoria Lierac wybrały sfingoceramid biomimetyczny, identyczny z ceramidami skóry, odgrywający rolę strukturyzującą w membranach biologicznych i interwencyjną w stymulacji komórkowej.

ROŚLINNY PEPTYD

Pozyskiwany z grochu (Pisum sativum), silny przeciwutleniacz, otrzymywany dzięki specjalistycznym technikom ekstrakcji i oczyszczania. Chroni skórę, działa naprawczo pomagając zwiększać jędrność i nadając jej elastyczność.

AKTYWNE FRAKCJE EKSTRAKTU Z KROKUSA

Pochodzący z gór Europy południowej krokus, kwitnie wiosną i jest symbolem nowego początku i młodości. Aktywne frakcje pozyskiwane z cebulki krokusa (Crocus Chrysanthus) wykazują wpływ na komunikację komórkową.

Działanie opatentowanego kompleksu CELL-JUNCTION
KOMPLEKS CELL-JUNCTION bezprecedensowe połączenie 3 substancji aktywnych stymuluje PERLEKAN, który pozwala odzyskać kohezję komórkową w 3 wymiarach skóry:

Poprawia napięcie skóry pełniąc rolę kotwicy pomiędzy warstwami skóry.

Stymuluje aktywność kluczowych komórek skóry odtwarzając objętośc we wszystkich jej warstwach.

LIFTISSIME rezultaty

- Owal twarzy wymodelowany
- Przywrócona objętość twarzy
- Wygładzone zmarszczki

Od momentu swojego powstania Laboratoria LIERAC, są pionierem w dziedzinie zwalczania oznak starzenia się skóry oraz korekty podstawowych problemów związanych z zaburzeniami jej fizjologii i równowagi.
Przenosząc lifting kosmetyczny w nowy wymiar LIERAC proponuje produkty pielęgnacyjne najwyższej jakości, koncentraty najnowszej technologii: KOSMETYKI HYBRYDOWE. Innowacyjne podejście LIERAC łączy to co najlepsze w nauce i w naturze stwarzając bezprecedensową synergię, która wzmacnia i potęguje moc każdego ze składników.

Hybrydyzacja kosmetyczna LIERAC

opiera się na 4 dziedzinach wiedzy:

KOREKCJI ESTETYCZNEJ - inspirowanej technikami używanymi przez medycynę estetyczną

MEDYCYNIE - wykorzystując rezultaty najnowszych, zaawansowanych badań naukowych

BIOLOGII - czerpiąc pogłębioną wiedzę o mechanizmach funkcjonowania skóry

NATURZE - selekcjonując najskuteczniejsze, aktywne frakcje roślinne i mineralne

 
Kultowe produkty
Wiele z produktów LIERAC to produkty kultowe, które powstały dzięki partnerstwu z renomowanymi instytucjami naukowymi CNRS - Francuskim Narodowym Centrum Badań Naukowych, INSERM - Narodowym Instytutem Zdrowia i Badań Medycznych i innymi. Niektóre z nich to owoc współpracy ostatnich 10 lat.


Premium (2007)

Gama kosmetyków łączących kompleks B-Relaxor, o działaniu analogicznym do botuliny, z ekstraktami z cennych czarnych kwiatów.Body-Slim (2011)

Zawiera System WTB - kompleks łączący biotechnologiczny peptyd, święty lotos i wierzbę białą.Magnificence (2013)

Kompleks D-Glyox - połączenie peptydu liposomalnego, kwiatu granatu i drzewa jedwabnego.Liftissime (2014)

Linia zawiera Kompleks Cell-Junction: połączenie sfingoceramidu BIO TECH z aktywnymi frakcjami z krokusa oraz roślinnym peptydem.

HYBRYDYZACJA KOSMETYCZNA LIERAC innowacyjne podejście zapewniające tworzenie nowoczesnych produktów służących kobiecemu pięknu.