MARKA

Laboratoria Lierac powstały w 1975 roku i w ciągu kilku lat stały się ekspertem w dziedzinie starzenia się skóry i korekty podstawowych problemów zwiazanych z zaburzeniami jej fizjologicznej równowagi. Innowacyjność  receptur oraz "francuski szyk" sprawiają, że każdy produkt opróczswojej  skuteczności oferuje także przyjemność zmysłom".

 

W 1975 roku, medycyna estetyczna postanowiła zaoferować swoją specjalistyczą wiedzę i praktykę w zakresie  wyspecjalizowanych zabiegów na potrzeby wszystkich kobiet.
LIERAC zaczął swoją działalność stając się pierwszą francuską marką dermokosmetyków specjalizującą się w zwalczaniu oznak starzenia się i niedoskonałości estetycznych skóry twarzy i ciała. Pionierski pomysł stał się bardzo popularny w społeczeństwie w którym starzenie się i estetyka zajmują coraz ważniejsze miejsce. W krótkim czasie marka stała się międzynarodowym punktem odniesienia w zakresie „techniki kosmetycznej” łącząc piękno i przyjemność z udowodnioną skutecznością.

LIERAC, prekursor Phyto-Cosmétique Active łączy najlepsze składniki czynne pochodzenia roślinnego z najnowszymi technologiami, tworząc produkty stanowiące świadectwo podstawowych walorów marki: innowacyjności, skuteczności, bezpieczeństwa, kobiecości, wzajemnego współdziałania.

LIERAC zna, uczy i mówi „Językiem Skóry”. Jest to osobisty podpis ekspertów LIERAC  pod wiedzą know-how.  "Francuski szyk" który towarzyszy Ci na co dzień, oferuje piękno, które pozostanie z Tobą na zawsze!