LIFT INTEGRAL

LIFT INTEGRAL

Maska błyskawicznie liftingująca

Booster liftingu i rozświetlenia.

LIFT INTEGRAL to liftingujące preparaty przeciwstarzeniowe, które poprawiają owal twarzy, przywracają gęstość, korygują zmarszczki i zwiotczenia skóry. Bazują na technikach estetycznych liftingu i wypełniania.

Maska o natychmiastowym działaniu napinającym i ujędrniającym zapewnia wzmocniony efekt liftingu. Wzbogacona o technologię z efektem maski w płacie skutecznie poprawia napięcie skóry i nawilża. Twarz odzyskuje dynamikę poprzez napięcie miejsc zwiotczałych i wypełnienie miejsc zapadniętych. Dodatek masy perłowej zapewnia piękny efekt rozświetlenia skóry.

Natychmiastowo działa napinająco i ujędrniająco. Rozświetla cerę.

DOWIEDZIONA SKUTECZNOŚĆ - WIDOCZNE EFEKTY:

Dla 2 na 3 kobiety twarz natychmiast odzyskuje dynamikę*

*Badanie kliniczne z udziałem 21 ochotników, % satysfakcji

Składniki aktywne łączące to co najlepsze z nauki i natury.

  • Ekstrakt z mahoniowca afrykańskiego - znanego z długowieczności, zawdzięczającego swoją siłę korze, która chroni przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Działa na poprawę napięcia skóry dzięki stymulacji syntezy kolagenu typu XVIII.
  • Ekstrakt z purpurowego tulipana - działa wypełniająco w strefach zapadniętych, dzięki stymulowaniu syntezy 30 białek odgrywających kluczową rolę w zachowaniu jakości i struktury macierzy zewnątrzkomórkowej.
  • Koncentrat HYALU-3 - wygładza, nawilża i wypełnia, działa przeciwstarzeniowo.
  • Technologia napinająca - daje efekt maski w płacie, natychmiastowo poprawiając napięcie i nawilżenie skóry.

Nakładać cienką warstwę maski na oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Pozostawić na 5-10 minut, aż do wchłonięcia.